Chef de Partie

Je oblast gastronomie vaší vášní? Cítíte se v kuchyni jako ryba ve vodě? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Pro čtyřhvězdičkový hotel hledáme uchazeče se zájmem o pracovní pozici Chef de Partie.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

- vedení týmu kuchařů ve svém oddělení
- zodpovědnost za přípravu jídel
- dohlížení na práci v kuchyni a účast při přípravě pokrmů
- podílení se na přípravě plánu práce
- dohlížení na optimální množství surovin
- kontrola a dodržování standardů společnosti
- dohlížení na dodržování kvality pokrmů
- podílení se na školení zaměstnanců
- příprava rozpisu směn a dodržování pracovního plánu

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY?

- předchozí zkušenosti na obdobné pozici
- vášeň pro gastronomii
- zkušenosti s přípravou menu
- zaměření na prvotřídní zákaznický servis

Co vám můžeme nabídnout?

- pracovní nabídku v čtyřhvězdičkovém hotelu
- stabilní zaměstnání s možností růstu a osobního rozvoje
- 5 týdnů dovolené
- benefity (stravování, MultiSport, program benefit plus atd.)
- možnost pracovního uplatnění v rámci sítě hotelů po celém světě
- možnost zvýhodněného ubytování v rámci cestování v síti hotelů po celém světě

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

29000-35000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Prague Branch