Asistent/ka účetního oddělení = práce vhodná pro absolventy

Společnost , která je jednou z největších světových hráčů v oblasti podlahových krytin, hledá nového člena do svého týmu na pozici Specialista AP.

Pozice je vhodná i pro studenty s ekonomickým vzděláním.

NÁPLŇ PRÁCE:

• skenování dokumentů
• účtování jednotlivých položek do systému
• tvorba pohledávek
• správa inkas
• párování faktur, validace faktur, aj.
• práce s programem SAP
• psaní reportů
• poskytování administrativní podpory účetnímu oddělení

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ
• praxe na obdobné pozici je výhodou, nikoli podmínkou
• základní znalost účetních pojmů
• znalost anglického jazyka - dokumenty často v anglickém jazyce
• odpovědnost a preciznost
• znalost program SAP výhodou
• znalost práce na PC
• ochota učit se novým věcem

NABÍZÍME:

• odpovídající mzdové ohodnocení
• práci na plný úvazek
• stravenky
• jazykové kurzy
• možnost kariérního růstu
• 5 týdnů dovolené
• školení

KONTAKTNÍ OSOBA:

Veronika Vojáčková
tel.: 776 045 779
e-mail: veronika.vojackova@gigroup.com

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete společnosti Gi Group Czech Republic, s.r.o.., byly touto společností zpracovány a vedeny pouze pro účely výše uvedeného výběrového řízení.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vyškov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Firemní akce, dovolená 5 týdnů, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt