Finanční účetní junior – vhodné pro absolventy!

Pro společnost, budující nový výrobní závod v Lipníku nad Bečvou (start- up), který bude vyrábět produkty pro potravinářský průmysl, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Finanční účetní - junior.

Pracovní náplň:

• evidence, kontrola a zadávání přijatých a vydaných faktur do účetního systému
• komunikace s dodavateli
• spolupráce s kolegy zodpovědnými za skladové hospodářství
• zpracování související finanční administrativy

Požadujeme:

• SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru
• znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• MS Office
• Pečlivost, spolehlivost

Co nabízíme:

• start- up (greenfield) mezinárodní společnosti působící v potravinářském průmyslu
• čisté pracovní prostředí
• různorodá práce spojená se začátkem rozjezdu nové výroby
• odborné vedení a možnost profesního růstu v oboru účetnictví
• přátelské a neformální pracovní prostředí
• motivující finanční ohodnocení
• nástup možný ihned nebo dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lipník nad Bečvou

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Permanent Branch