Category Manager

Máte praxi na pozici Category Managera, zkušenost s retailem, orientujete se v kosmetickém sektoru a máte chuť být součástí prestižní společnosti? Pak právě Vy jste vhodným kandidátem na pozici: CATEGORY MANAGER

NÁPLŇ PRÁCE

• Zodpovědnost za výběr a nákup sortimentu
• Dojednávání obchodních podmínek s dodavateli
• Příprava a realizace animačního plánu s podporou marketingového oddělení
• Zavádění nového produktu na trh
• Příprava soutěží ve spolupráci s jednotlivými značkami
• Denní analýza KPI
• Na základě analýz rozhodování o strategických cílech celého oddělení
• Příprava prezentací, analýz a reportů
• Merchandising - dohled a koordinace jednotlivých značek
• Správa budgetu
• Komunikace napříč všemi odděleními

POŽADUJEME:

• Min. 3 roky zkušeností v oboru Category management
• Velmi dobrá orientace v oblasti kosmetického sektoru – značky, nové trendy
• Znalost českého a anglického jazyka (pokročilá) – mluvená i písemná podoba
• Znalost MS Office, zejména MS Excel
• Analytické myšlení
• Komunikační a vyjednávací dovednosti

NABÍZÍME:

• Příležitost stát se součástí prestižní značky
• Podílení se na rozvoji společnosti
• Velký balíček benefitů – slevy na produktech, flexibilní pracovní doba, home office, 13.plat, Firemní akce...
• Seberealizace a o rozvoj

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Prague Branch