Fakturant/ka

Hledáte pracovní uplatnění v oblasti účetnictví? Rádi byste si v této oblasti zdokonalili své znalosti?

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

- evidence a třídění faktur
- účtování faktur přijatých a vydaných
- párování plateb
- administrativa spojená s fakturačním procesem
- práce s objednávkami a jejich zadávání do systému

JAKÉ JSOU NAŠE POŽADAVKY?

- předchozí zkušenosti na této pozici výhodou
- znalost balíčku MS Office
- komunikativní úroveň anglického jazyka (komunikace s kolegy v zahraničí na každodenní úrovni)
- chuť učit se novým věcem

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

- možnost vzdělávání a kariérního růstu
- firemní benefitní systém (stravenky, sick day, flexibilní pracovní doba, MultiSport karta)

Místo výkonu práce: Praha - Chodov (kousek od metra)

Informace o pozici

Místo pracoviště

okres Hlavní město Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Gi Group Czech Republic, s.r.o.

Kontakt

Prague Branch